Obec Staré Město

Úvod > Obec > Aktuality > Obědy pro seniory po dobu letních prázdnin 2024

Obědy pro seniory po dobu letních prázdnin 2024

Školní jídelna ZŠaMŠ oznamuje, že obědy pro seniory a jejich rozvoz bude prováděn pouze do 12.07.2024. Dále pak až po zahájení nového školního roku, tedy od 02.09.2024.

Obec Staré Město pro naše občany zajistila po dobu letních prázdnin, kdy nemůžete odebírat obědy z naší školy, náhradní alternativu stravování.

Obědy si můžete, tak jako minulý rok, objednat v restauraci Vlasta - Frýdek-Místek, kde je dohodnuto zajištění dodání obědových menu, včetně rozvozů do vašich domácností. Tato restaurace nabízí pro naše seniory obědy v ceně 130,--Kč. Každý den je výběr ze 4 jídel. Obědy budou dodávány do jídlonosičů výměnným způsobem. Objednávky si provádějte prosím individuálně - telefonicky na telefonním čísle : 702 121 910. Příjem objednávek je možný od 08.07.2024.